MUTFAĞINIZ BİZİMLE ÇOK KULLANIŞLI

Mutfağınızdaki alanları en verimli şekilde değerlendirmek bizim görevimiz. Kullandığımız özel aksesuarlar sayesinde  mutfak dolaplarınız hiç olmadıkları kadar fonksiyonel. Dar alanları ve köşeleri kullanamamaktan yakınanlara özel çözümlerimizle, tüm alanlarınız sizin için ulaşılabilir olacak. Çekmece düzenlemek artık daha kolay ve zevkli. Otomatik açılan aydınlatma seçeneklerimiz ise mutfağınıza ayrı bir hava katacak.

Mutfağınızda aradığınız konforu sağlamak için tasarımdan başlayıp montajla biten süreçte sizin görüş ve isteklerinizi önemsiyor, yıllarca kullanacağınız mutfağınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizden gelen her talebi değerlendirip tasarımlarımıza ve üretimimize yön veriyoruz.

Mutfak Dolabı Modelleri

Ev yaşamının en çok kullanılan alanı olan mutfakların, yeterince geniş ve oldukça kullanışlı olması hayatınıza büyük kolaylıklar sağlar. Mutfağınızın seveceğiniz ve içinde yaşamaktan zevk alacağınız bir şekilde tasarlanması diğer odalardan daha önemlidir. Bu noktada mutfak yaşamını kolaylaştıracak, fonksiyonel özelliklere sahip kullanışlı mutfak dolapları her zaman ilk tercih edilen ürünlerdir. İster yeni bir eve taşının ister mevcut mutfağınızı yenileyin, kullanım alanının daha ergonomik olması için mutfak dolabı tasarımının, üretiminde kullanılan malzemenin ve renginin titizlikle seçilmesi gerekir.

Son yıllarda her alanda olduğu gibi mutfak dolaplarında da kişiselleştirilmiş dolap modelleri oldukça trend olmaya başladı. Geniş renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan hareketli çizgilere sahip tasarımları, farklı zevklere sahip müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar.

Ankastre Mutfak 

Modern ev tasarımlarının vazgeçilmezi ankastre mutfak modelleri, ev sahiplerinin en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır. En çok beğenilen ankastre mutfak modelleri akrilik, vernik ve laminant malzemeden üretilen ürünleridir. Her mutfak, ankastre mutfak  için uyumlu olmayabilir. Bu nedenle eski mutfak dolaplarını ankastre ile uyumlu hale getirmek bazen zor olabilir. Ancak kaliteli bir firma ile çalışıldığı taktirde ankastre mutfak modelleri, küçük mutfaklarda da büyük avantajlar sağlayarak kullanım alanı genişliği sağlar.

Akrilik mutfak dolabı modeli Ankara

Siz de birbirinden güzel ve şık mutfak dolabı modelleri ile evinize modern bir atmosfer kazandırmak isterseniz MUDESA’nın sunduğu mutfak yenileme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

YENİ KOLEKSİYON //