Mudesa’yla Tanışın

26 yıldır müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için teknolojiyi ve sektörümüzü sürekli takip ediyoruz. Dinamik yapımızı koruyup, 26 yıldır bizimle çalışan herkese tercihlerinde yanılmadıklarını gösteriyoruz…

Üretime başladığımız ilk yıllarda markamızı tercih eden müşterilerimizin çocukları için tekrar bizi seçmeleri işimizi daha çok sevmemize neden oluyor. Büyüyen ailemize yakışır şekilde üretimimizi her geçen gün modernleştiriyor, kapasitesini artırıyor ve tasarımlarımızla dünya trendlerini takip edip gençleşiyoruz.

İlkelerimiz

Hem tasarım hem de üretim teknolojisi alanlarında dünya trendlerini takip ediyor, zamanın gerisinde kalmamak için çalışma dinamiklerimizi sürekli yeniliyoruz.
İşimiz ölçü almak için sizi ziyaret etmekle başlıyor ve hayal ettiğiniz ürünün montajıyla son buluyor. Dolayısıyla zamanlamayı doğru ayarlamak ve baştan sona her aşamada size verdiğimiz sözleri tutmak için azami çaba harcıyoruz.
Zevklerin ve renklerin tartışılamayacağını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden size kendi beğenilerimizi dayatmıyor, hayalinizdeki ürünleri sizinle beraber buluyor ve üretiyoruz. Böylece her müşterimiz için farklı projeler geliştirerek, her proje için özgün üretimler yapıyoruz.
Kullandığımız tüm malzemelerde, işçilikte, taşıma ve montajda, yani A’dan Z’ye her aşamada kaliteye önem veriyoruz. Tamamladığımız her projenin ileride bize referans olacağını bilerek çalışıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • İnternet sitemizden modellerimizi inceler, isterseniz bizi arayarak detaylı bilgi alırsınız.
  • Showroom’umuza gelip bir kahvemizi içerken, bize hayalinizdeki ürünü anlatırsınız.
  • Size en uygun zamanda mekanınızın ölçülerini almak için sizi ziyaret ederiz.
  • İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda size özel en uygun tasarımı, bilgisayar ortamında hazırlarız.
  • Çizimleri birlikte inceler ve istediğiniz bölümlerde değişiklikler yaparak projeye son şeklini veririz.
  • En kısa zamanda üretimi tamamlar, söz verdiğimiz tarihte montajı gerçekleştiririz.
  • Siz evinizi daha çok seversiniz, biz çalışmaya devam ederiz.