Country Lake Beyaz Mutfak Dolabı Ankara

Country tarzı bir mutfak düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır.

  • Mutfak dolabı renklerinizi dikkatlice seçin

Country tarzı bir mutfak  tasarlarken, ev sahipleri genellikle beyaz renkli mutfak dolapları tercih etmektedirler. Beyaz renk, mutfağınızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabilir özellikle dar mutfak alanları için ideal bir seçimdir. Ancak mutfağınıza gerçek bir tarz ve kişilik katmak istiyorsanız ve geniş bir mutfağa sahipseniz ahşap rengi mutfak dolapları ya da daha parlak renkler kullanmayı da düşünebilirsiniz.

  • Country mutfağınızın aydınlatmasını iyi yapın     

Evinizin diğer bölümlerinde olduğu gibi mutfağınızda da aydınlatma çok önemli konulardan biridir. Mutfağınıza ışığın hangi yönden geldiği ve günün hangi saatlerinde mutfağınızın daha  aydınlık olduğu mutfak dolabınızın renginin seçiminde göz önüne alınması gereken konulardan biridir. Beyaz country mutfak dolapları ışığı iyi bir şekilde yansıtırlar ve mutfağınızda çok fazla aydınlatma sisteminiz  varsa bu durum gözünüzün yorulmasına neden olabilir.

  • Antika eşyalar ile dekorasyonunuzu tamamlayın

Country mutfağınızın çok modern bir görünüme sahip olmasını istemiyorsanız, bazı antika detaylar eklemek ona daha geleneksel ve yaşanmış bir his verecektir. Mutfağınızın tarzını zenginleştiren küçük süs eşyaları ile country tarzınızı tamamlayabilirsiniz.